Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Listopad 18 2017 14:40:24
Zabrakło czasu. Genoa 3:2 Napoli

Napoli mimo, że przegrywało już 0:3 to po ciężkiej pogoni za wynikiem w meczu z Genoą podopieczni Waltera Mazzarriego zdobyli dwie bramki, lecz i tak, musieli przełknąć gorycz porażki.

Autor: Aduch/ Data: 29.01.2012

Połączenie serwisów :)
Zostały połączone dwa serwisy: napoli.cba.pl oraz napoli24h.pl ! Zapraszamy wszystkich kibiców Napoli na nową odsłonę pod tym linkiem napoli24h.pl

Żółte kartki:
33'Marek Hamsik
34'Miguel Britos
45'Ruben Oliviera
45'Amauri
73'Antonio Rosati

Ośmiu Azzurrich w reprezentacji!
Ośmiu piłkarzy Napoli (Cavani, Gargano, Campagnaro, Fernandez, Dzemiali, Inler, Pandev i Zuniga) zostało powołanych na towarzyskie mecze swoich reprezentacji, którę odbędą się w środę 29 lutego.

Edinson Cavani i Walter Gargano zostali powołani
na mecz Rumunia-Urugwaj, który zostanie rozegrany w Bukareszcie. Goran Pandev został powołany na mecz Luksemburg-Macedonia, Juan Camilo Zuniga na mecz Kolumbia-Meksyk, który odbędzie się w Miami.

Piłkarze Albicalestes w składzie, którego zobaczymy Hugo Campagnaro i Federico Fernandeza zmieżą się ze Szwajcarią, dla której zagrają Gokhan Inler oraz Blerim Dzemaili.

Prawdopodobne składy na mecz z Fiorentiną!

Cenne zwycięstwo z Chievo!
Po 13 trafieniu w sezonie Edinsona Cavaniego i bramce Miguela Britosa SSC Napoli pokonało w spotkaniu kończącym długi weekend z Serie A Chievo Werona 2:0. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, a Latające Osły nie miały zbyt wiele do powiedzenia w przeciągu 90 minut.

Pierwszy kwadrans gry zakończył się iście piorunująco - wówczas to bowiem Ezequiel Lavezzi znalazł się w narożniku boiska i wykonał rzut rożny, po którym ładną główką popisał się defensor Napoli Miguel Britos, otwierając tym samym wynik meczu.

Druga bramka dla Napoli została zdobyta w 38 minucie, kiedy Sorrentino sfaulował w polu karnym Cavaniego i arbiter podyktował jedenastkę. Do futbolówki ustawionej na 11 metrze podszedł sam poszkodowany i pewnie pokonał bramkarza.

Napoli:Chievo- prawdopodobne składy!
Poniżej przedstawiamy prawdopodobne składy na ligowy mecz Napoli-Chievo. Przypomnę, że mecz odbędzie się 13 lutego o godzinie 20.45 na Stadio San Paolo w Neapolu.

Oto prawdopodobne składy:

NAPOLI (3-4-2-1): De Sanctis; Fernandez, Aronica, Britos; Zuniga, Dzemaili, Inler, Dossena; Pandev, Lavezzi, Cavani.
Ławka rezerwowych: Rosati, Grava, Donadel, Gargano, Maggio, Hamsik, Vargas.

CHIEVO (4-3-1-2): Sorrentino; Sardo, Andreolli, Cesar, Dramé; Hetemaj, Bradley, Rigoni; Théréau; Paloschi, Pellissier.
Ławka rezerwowych: Puggioni, Frey, Jokic, Vacek, Luciano, Cruzado, Moscardelli.
Trener. Di Carlo

Oficjalnie: Chavez w San Lorenzo!
Sprawdziło się to co mówił nasz serwis Link napastnik Cristian Chavez trafił do swojego byłego klubu San Lorenzo. Chavez nie potrafił znaleźć sobie miejsca w składzie Napoli.
W obecnym sezonie nie zagrał w żadnym meczu.

Napoli:Siena-oficialne składy!
Poznaliśmy już oficjalne składy na półfinałowy mecz Pucharu Włoch Napoli-Siena. Oto one:

SIENA (3-5-2): Pegolo, Pesoli, Contini, Belmonte, Angelo, D'Agostino, Gazzi, Rossi, Reginaldo, Mannini, Bogdani.
Ławka rezerwowych: Farelli, Terzi, Vergassola, Giorgi, Brienza, Gonzalez, Larrondo
Trener. Sannino.

NAPOLI (3-4-2-1): De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Aronica; Maggio, Gargano, Dzemaili, Zuniga; Hamsik, Pandev; Cavani.
Ławka rezerwowych: Rosati, Fernandez, Britos, Inler, Dossena, Lavezzi, Vargas.

Chavez wróci do domu?
Czy to już koniec przygody Cristiana Chaveza z Napoli? Zgodnie z dziennikiem "Ole" z Ameryki Południowej, wydaje się, że tak. Gazety mówią o spotkaniu Eduardo Rosetto, agentem napastnika z prezydentem San Lorenzo. San Lorenzo to stary
klub Chaveza. W Napoli jednak nie znalazł miejsca w składzie i myśli już o powrocie do domu. Znamy już dane dotyczące transakcji: 190 tysięcy euro (250 tysięcy dolarów), czyli mniej niż połowa sumy jaką Napoli dało za Chaveza w minione lato-650 tysięcy.

Fideleff na wylocie?
Napoli nie straciło nadziei. Argentyński obrońca Ignacio Fideleff nie przypadł do gustu szkoleniowcowi Napoli Walterowi Mazzarriemu i możliwe jest że Fideleff opuści Napoli jeszcze w obecnym okienku transferowym. Co prawda
w Europie okno transferowe jest już zamknięte, jednak klubem zainteresowanym młodym obrońcą jest brazylijskie International, tam okno zamyka się dopiero 25 marca.

Ignacio Fideleff przyszedł do Napoli podszas letniego okienka transferowego w 2011 roku. Od tamtej pory zagrał zaledwie w czterech ligowych spotkaniach.

Napoli w pierwszej dwudziestce najbogatszych klubów na świecie!
Real Madryt jest najbogatszym klubem piłkarskim na świecie z 479,5 milionami. Na drugim miejscu uplasowała się inna hiszpańska drużyna FC Barcelona 450,7 milionów, na trzecim miejscu jest angielski Manchester United z 367 milionami.

Najbogatszym włoskim klubem jest AC Milan, który zajął siódme miejsce. Na dwudziestej pozycji znalazło się Napoli Aurelio De Laurentiisa z 114,9 milionami.

Video

Nowy nabytek, choć nie zagrał jeszcze ani minuty w Napoli doczekał się już piosenki o sobie. DJ Massimo Cannizzaro napisał pochwalny kawałek o popularnym Edu. Zapraszam do słuchania !